Vyzýváme město k projednání návratu sportu za Lužánky

Brno+ vyzývá k projednání připraveného investičního záměru, jehož cílem je návrat obou sportů, fotbalu i hokeje, za Lužánkami.

V souvislosti s debatou o využívání bývalého fotbalového stadiónu za Lužánkami Brno+ upozorňuje, že Lužánecká lokalita není pouze tradičním místem pro fotbal, ale i pro lední hokej.

Závěrem minulého volebního období se povedlo dokončit klíčový dokument – investiční záměr Ponava, který počítá s návratem obou sportů za Lužánky, do tzv. lokality Ponava. Tento investiční záměr připravilo minulé vedení města novému k projednání v jeho orgánech. Bohužel, dosud k tomu nedošlo.

Připravený návrh investičního záměru Ponava je ke stažení zde:

http://www.brnoplus.cz/ke-stazeni/IZ_PONAVA.pdf

Vyzýváme vedení města, aby neprodleně předložilo radě města Brna k projednání připravený investiční záměr Ponava, jehož smyslem je návrat fotbalu i ledního hokeje za Lužánky,“ uvedl Robert Kotzian, předseda Brno+ a dodal: „Je zřejmé, že cesta k tomuto cíli bude ještě velmi dlouhá, měla by však konečně začít. Proč vedení města tento krok již déle než půl roku zdržuje?

Autorem fotografie u tohoto příspěvku je: Dezidor. Licencováno dle Creative Commons Attribution 3.0 Unported license. http://commons.wikimedia.org/wiki/File:Hokejová_hala_Za_Lužánkami_(5).jpg

Témata našich článků: