Stovka pro Brno+

Vážená paní, vážený pane,

od roku 2014 aktivně sledujeme a komentujeme dění v Brně. Podporujeme rozvojové projekty v zájmu našeho města. Když je třeba, obracíme se na představitele města a jeho organizací s vlastními návrhy. Od našeho vzniku až do podzimu 2016 jsme s minimálními prostředky vedli náročný boj s aktivisty, kteří pomocí nebezpečného referenda chtěli připravit naše město o nové nádraží. Byli jsme úspěšní a navzdory velké přesile jsme projekt nového nádraží pro Brno zachránili.

Ve svém úsilí bránit budoucnost našeho města pokračujeme i po komunálních volbách. Přestože je naše činnost postavena především na dobrovolné práci našich členů, zcela bez finančních prostředků se neobejdeme. Proto si Vás dovolujeme požádat laskavé zvážení příspěvku 100,- Kč na činnost našeho spolku. Máme transparentní účet a kdykoli se proto můžete podívat, jak jsou získané finanční prostředky využívány.

Pokud se nám rozhodnete pomoci, dejte nám prosím o sobě vědět na info@brnoplus.cz, abychom Vám mohli poděkovat.

Pokud máte na mobilním telefonu nastaveno zadávání plateb prostřednictvím QR kódů, můžete pro přispění stovkou na naši činnost naskenovat tento QR kód.

Náš transparentní účet najdete zde: https://ib.fio.cz/ib/transparent?a=2200689438 

Děkujeme za laskavé zvážení Vaší pomoci,

Robert Kotzian, předseda spolku