Ohrožení tradice Zelného trhu opět potvrzeno

Znovu se potvrzuje, že Brno+ má pravdu. Brněnský deník Rovnost takto reagoval na tiskovou zprávu Brno+: http://bit.ly/1iDOIiY

Poprvé jsme na ohrožení staleté tradice Zelného trhu upozornili zhruba před třemi měsíci: http://bit.ly/1KX6GJw nebo http://www.brnoplus.cz/?p=530 Podruhé před několika dny (zde: http://www.brnoplus.cz/?p=624).

Výsledek: novináři důkladně prověřeno, lidmi dlouho pozorováno, prodejci upozorňováno, Brno+ opakovaně varuje. A zelené vedení radnice? Problém popírá nebo vůbec neví (starosta Landa: „Proč je prodejců méně, si vysvětlit nedokážu…“, ano, pan starosta neví!), vlastně je to v pořádku (místostarostka Flamiková v reportáži ČT 10. 7.). A nedávný zelený recept: máme sice fakticky obsazeno kolem 30 – 40 stánků, ale administrativně zvýšíme jejich počet z papírových 106 na 113 (http://bit.ly/1KscSml).

Přeloženo: když my zelení regulujeme, problémy nemohou, nemohou a nemohou nastat. A pokud nastanou, nevíme, proč nastaly. A i kdybychom to věděli, tak to upravíme v papírech, to bude stačit.

Témata našich článků: