Definitivní důkaz, že referendum je podvod

Máme další a tentokrát nezpochybnitelný důkaz, že referendum o nádraží směřuje pouze k nulové variantě! Máme další důkaz, že Brno+ má pravdu, že toto referendum je past a velký podvod!

Obdrželi jsme od osoby, která si nepřeje být jmenována, ale jejíž identitu známe, snímky, které vidíte u tohoto článku. Jde o snímky z tajné facebookové skupiny „Aktivně pro referendum o brněnském nádraží“. Měli jsme možnost nahlédnout do počítače této osoby a ověřit si, že jde o pravé snímky.

tajna-skupina-1_-upravatajna-skupina-2-upravatajna-skupina-3-upravaV této skupině mezi sebou komunikují aktivisté, kteří nám vnucují referendum o železničním uzlu. 27. září tam přispěl Miroslav Patrik, jeden ze dvou šéfů těchto zelených aktivistů. Z diskuse pod jeho příspěvkem jsou podstatné komentáře Kristiny Sapákové, jedné z hlavních aktivistek. Co z toho vyplývá?

M. Patrik uvádí: „My hlasime, ze se hlasuje o poloze v centru a odbornici pak navrhnou konkretni variantu a var. Petrov je jedna z mnoha variant v centru…“ Vyplývá z toho, že nám sice tvrdí, že ten, kdo přijde k referendu a bude hlasovat ANO, hlasuje pro variantu Petrov, ale dělají to jen proto, aby Brňany oklamali a mohli pak přijít s jinou variantou. Tou však může být pouze varianta bez vysokorychlostních tratí, tedy nulová varianta.

Výše uvedené potvrzuje ve svých komentářích K. Sapáková, když se upřímně zlobí: „Jaká bude naše odpověď? Měli bychom dát najevo, že nejen Petrov je nádraží v centru!“ Co tím říká? Že by měli už konečně přiznat, že skutečným cílem není varianta Petrov. Jenže to šéfové těchto zelených aktivistů nemohou dopustit, protože by přiznali, že celou dobu lhali (jako třeba Jakub Patočka dnes v Rovnosti.

tajna-skupina-penize-euJaký je závěr? Zelení aktivisté dělají ze všech Brňanů hlupáky. Nejen, že své odpůrce považují za „užitečné idioty“ (klikněte zde a přečtěte si, že své odpůrce považují za užitečné idioty). Za hlupáky evidentně považují i příznivce varianty Petrov…!

Na čtvrtém snímku hlava zelených aktivistů Jakub Patočka všechny členy tajné skupiny ujišťuje, že dopadne-li referendum podle jejich představ, EU zastaví financování nového železničního uzlu. A oni získají prostor k prosazení nulové varianty. Jaká nestoudná drzost!

Referendum je podvod na celé město, podvod na každého z nás! Zachraňme budoucnost našeho města a nechoďme k tomuto referendu!!!

Témata našich článků: