Mgr. Ing. Robert Kotzian, Ph.D.

45 let. Ve volebním období 2010 až 2014 jako 1. náměstek primátora statutárního města Brna pro oblast technickou. V letech 2006 až 2010 byl starostou městské části Brno-Bohunice, kde jako zastupitel působí od roku 2002. Je zkušeným politikem s hlubokou znalostí veřejné správy statutárního města Brna. Všemi pozicemi prošel úspěšně a bez skandálů. Je kandidátem Brno+ na primátora statutárního města Brna.

Vystudoval Právnickou fakultu Masarykovy univerzity v Brně a Univerzitu obrany v Brně. Dříve pracoval jako programátor. Nyní je právníkem.

Jeho koníčkem je rodina, čtení a turistika. Zajímá se o informační technologie. Je ženatý a má jedno dítě.

PhDr. Eva Duřpektová

35 let. Pracuje jako konzultantka ve veřejné správě.

Vystudovala Fakultu sociálních studií Masarykovy univerzity, obory anglický jazyk a literatura a mezinárodní vztahy. Dále studuje veřejnou ekonomiku a správu na Ekonomicko-správní fakultě Masarykovy univerzity.

Nejraději tráví čas s dětmi a rodinou. Ráda cestuje, čte detektivky, cvičí jógu a nejlépe si odpočine v přírodě. O politiku se zajímá od dětství. Několik let pracovala v Evropském parlamentu, pak na brněnské radnici. Téměř deset let vede liberálně-konzervativní spolek Mladá občanská platforma.

Ing. Miloš Vrážel

60 let. V letech 2010 až 2014 byl starostou městské části Brno-Bohunice, kde jako zastupitel působí od roku 2006. Od roku 2007 je vedoucím (tajemníkem) úřadu jedné z městských  částí města Brna.

V letech 1979-1983 vystudoval Vojenskou vysokou technickou školu v Liptovském Mikuláši. V letech 2004-2008 studoval Veřejnou správu na MU Brno. Je absolventem institutu celoživotního vzdělávání a informatiky na Veterinární a farmaceutické univerzitě Brno v oboru „Člověk a zvíře“.

Aktivně se zajímá o komunální správu. Je sběratelem ve více oblastech (známky, nálepky, figurální porcelán, firemní tiskoviny). Chataří a zahrádkaří. Dokončuje projet modelové železnice. Má v osobním vlastnictví bohunický mužský kroj. Ve volných chvílích čte historickou literaturu faktu. Je 35 let ženatý. Má dceru a syna.